Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

2d Animasyon

2d animasyon nasıl yapılır? Kimler 2d animasyon yapabilir? 2d animasyon yapmak zahmetli midir? Gibi bir çok soru aklınızdan geçtiğine eminim. 2d animasyon işi gerçekten yapılan işin zorluğuna göre zorluğu değişmektedir. 2d animasyon yapılmadan önce senaryosu belirlenmelidir. Senaryo hazırlığı hayal gücü gerektirir. Bu yüzden herkes mükemmel senaryolar çıkaramaz. Reklamcılık hakkında da bilgi sahibi olması gerekmektedir. Senaryonun iyi hazırlanması ve bir mesaj aktarması gerekmektedir. Bu yüzden senaryoyu bu işi yapan profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır. 

2d animasyonlar senaryo sayesinde hedef kitlelere ulaşır. Senaryo hazırlandıktan sonra seslendirme varsa seslendirme yada bir tanıtım konuşması hazırlanması gerekmektedir. Bu seslendirme bize animasyonun ne kadar süreceğini bize verir. Bu sayede bizde  animasyonların tam seslendirmelere göre yerleştiririz. Animasyon hazırlığımız seslendirme yapıldıktan sonra başlar. Karakterlerin çizilmesi, karakterlerin bulunduğu mekanlar ve ortamların çizimi yapılır. Bunları senaryo uygun bir şekilde hazırlarız. Oldukça zahmetli bir iştir. Bu işi yapmayı hedefliyorsanız, sabırlı ve müşterilere anlayışlı biri olmanız şarttır. Müşterilerinizin isteklerine karşı sürekli olarak güler yüzlü ve anlayışlı olmalısınız. 

 

2d animasyon hizmeti koşullarımız

 İstediğiniz başka şeyler veya aklınıza takılan sorular olursa telefon numaramızdan bize ulaşın. Size en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız.
  • Tüm ölçülerde size hazırlayabiliriz. Full hd (1920×1080), Instagram story boyutları gibi istediğiniz boyutlarda size 2d animasyon hazırlayabiliriz.
  • 1 adet Revizyon hakkı veriyoruz.
  • Senaryoyu isterseniz siz hazırlayabilirsiniz. Arzu ederseniz biz size 50 lira karşılığında senaryonuzu hazırlayabiliriz.
  • Seslendirme Türkçe 100 lira, İngilizce 150 lira karşılığında yaptırabiliriz. İsterseniz siz seslendirmeyi bir başkasına yaptırıp bize getirebilirsiniz.
  • Biz size işi en geç 5 gün içerisinde teslim ederiz. Bu güne kadar hep belirlenen süreden daha erken teslim ettik.
  • İş boyunca sürekli sizin ile temas halindeyiz. Sizden fikir alarak işimizi yapmaktayız. 

2D Animasyon Hizmeti

2d animasyon hizmeti. Sizler için profesyonel 2d animasyon reklam filmleri hazırlıyoruz. Pek çok kurum ve firma günümüzde 2d animasyon reklam filmlerini tercih ediyor. Hem anlaması kolay hem de eğlenceli bu tanıtıcı reklam filmleri izleyenleri kendine çeken nitelikte. Eğer firmanızın, markanızın, sitenizin, oyununuzun veya uygulamanızın reklam videosu olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Hayalinizdeki tanıtım animasyonunu bize anlatın ve biz de çalışmalara başlayalım. Tabi arzu ederseniz kurguyu tamamen bize bırakabilirsiniz. Markanızı en iyi şekilde tanıtacak 2d animasyon reklamları üreteceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

 

2d animasyon reklamları ile markanızın görünürlüğü ve satışlarını artmak ister misiniz?  Lucror Tasarım olarak   size özel hazırlayacağımız  reklamlar ile müşterilerinizi artıralım. Bir çok büyük işletme reklamları arasına 2d animasyon reklamları eklemektedir. Son dönemlerin trend reklamı haline gelmiştir. Göze hoş gelen animasyon reklamlar, müşterilerin daha çok ilgisini çekmektedir. Her sektör grubunda kullanılabilir. Bu animasyonlar her türlü sosyal medya kullanılabildiği için kullanışlıdır. Ayrıca bu animasyonlar 15 saniyelik instagram Story ve post paylaşımları ile de dikkatleri üstünüze çekmektedir. İnstagram story ile de reklamlarınızın yaygınlaşmasını sağlayabiliriz. Animasyonlarını süresini sizin isteğinize göre yapabiliriz. Önemli olan kalitesidir. Bir çok mecra da yayınlanabilir. Kullanışlı olan animasyonların sizin istekleriniz doğrultusunda istediğiniz ölçekte ve görüntü kalitesinde size aktarabiliriz.

Amacımız

Bizim asıl amacımız markanızın tüm grafik tasarım ve 2d animasyon işlerini almaktır. Paket halinde her türlü grafik tasarım ve reklam çalışmalarınıza talibiz. Bizi seçin ve markanızın gelişimini ve müşteri artışını göreceksiniz. Her türlü revizyon ve desteği size sağlayacağız. Bunları size uygun fiyatlarda sunmayı garanti ediyoruz.

Sosyal Medyada Biz

Bionluk Sitesinde de 2d animasyon ve grafik tasarım işlerinde faaliyet vermekteyiz. Kullanıcı hesabımız lucror tasarım olarak geçmektedir. Bionluk.com da  müşteri memnuniyeti seviyemiz 5 yıldız olarak hizmet vermekteyiz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmalardan ve tasarımlardan memnuniyet derecemiz 5 yıldızın altına inmedi. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Lucror tasarım olarak tüm sosyal medya platformlarında aktifiz. Bizi takip edebilirsiniz. Sosyal medya da paylaşımlarımız yaptığımız işin kalitesini göstermek amacıyla yapılmaktadır. Takipçi amacı gütmemektedir. Bitmek bilemeyen bir çalışma azmi ile çalışmaktayız.

2d Animasyon Çalışma Koşulları ve Revizyon Hakkı

Profesyonel hazırlayacağımız 2d animasyon reklamlar sayesinde müşterilerinizin zihninde yer edinin. Markalaşma yolundaki bu büyük adım olan 2d animasyon reklamları için bize teklif verin. Sizler için 7/24 çalışalım. İş başladığımızdan itibaren ekip olarak sizin için çalışmaya başlarız. Çalışmanın her anından sizin ile irtibat halinde oluruz. Her türlü fikriniz bizim için değerli. %100 müşteri memnuniyeti için buradayız. Revizyon hakkı konusunda hiç bir sorun yaşamayacağınızı size garanti veririz. Hoşunuza gitmeyen ya da çıkarmak istediğiniz sahneleri çok kısa sürede revize edip size sunarız. Bizim tek amacımız müşteri memnuniyetidir. İşimizi severek ve keyif ile yaptığımızdan dolayı sizlerde buradan mutlu bir şekilde ayrılmış olacaksınız. İnstagram hesabımız da yer alan küçük ölçekli çalışmalarımızı görebilirsiniz. Yaratıcı, profesyonel ve göze hoş gelen animasyonlar için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Ödeme Koşulları ve İşe Başlanması

Sizin ile yapacağımız görüşmeler sonucunda işin kabul edilmesi ile beraber gerekli bilgi ve veriler alınır ve ücretin yarısı temin edilmesi ile işe başlanır. 7/24 aktif olan ekibimiz ile her saat temasa geçebilirsiniz. Çalışma boyunca sizin ile sürekli temas halinde ve size danışılarak iş yapılmaktadır. Bu sayede daha kaliteli ve içinize sinen işler ortaya çıkmaktadır. Hem de revizyon hakkınızın aslında 1 değil, sınırsız olduğu ortaya çıkmaktadır. Çalışmalarımız bittikten sonra size seslendirmeler eklendikten sonra size son halini sunarız. burada bir revizyon hakkınızı kullanırsınız. Çoğunlukla bu hakkı kullanmaya gerek kalmıyor. Mutlu bir şekilde çalışmayı yayımlıyorsunuz. Çalışmadan sizde memnun kaldıktan sonra ödemenin geri kalanını sizlerden alıyoruz. Çalışmanın istediğiniz format uygun olarak size iletiyoruz. Herkes mutlu bir şekilde ayrılıyor.

2d Animasyon Reklam Fiyatları

İş

Animasyon Reklamın 10 saniyesi

Senaryo

Türkçe Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Fon Müziği

Revizyon

Fiyat

100

50

100

150

Ücretsiz

Ücretsiz

İletişim

0544 408 0233

Bizim ile iletişime geçin. Kanalınız için neler yapabiliriz. Konuşalım.

Teklif ve siparişlerinizi bize detaylıca iletin. Aynı gün içinde dönüş yapalım. İsterseniz telefon numaranızı da bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp iletişim.