Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

2D ANİMASYON REKLAM

2d animasyon reklam

2d animasyon nedir? Kimler 2d animasyon nereden alınır? 2d animasyon fiyatları nelerdir? 2d animasyon nerede yaptırılır? Gibi bir çok sorunun aklınızdan geçtiğine eminim. 2d animasyon reklamlar günümüzde hiç olmadığı kadar popüler. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de devasa video reklam ücretlerine kıyasla uygun 2d animasyon fiyatları. 2d animasyon reklam yapımından önce ilk olarak senaryo belirlenmeli. Senaryo hazırlığı biraz reklamcılık tecrübesi ve biraz da hayal gücü gerektirir. Bu yüzden herkes mükemmel senaryolar çıkaramayabilir. Bu hususta 2d animasyon reklam yaptırırken senaryoyu bize bırakabilirsiniz. Ancak aklınızda güzel bir senaryo varsa detaylıca bize anlatın, biz de hayalinizdeki reklamı gerçekleştirelim.

Ayrıca hazırlayacağımız 2d animasyon reklam videosunu web sitenizde de yayımlayabilirsiniz. Hala daha 2021 dijitalleşme yılında web siteniz yoksa web tasarım servisi sayfamıza bir göz atın. Size yardımcı olalım.

Gerektiği taktirde senaryoya küçük dokunuşlar yaparak dikkat çekici, akılda kalıcı, harekete geçirici ve hesaplı olan animasyon reklamınızı hazırlayacağız. Hazırladığımız profesyonel reklam ile müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı en etkili şekilde iletebileceksiniz. Gerekli link ve dosyaları gönderdiğiniz taktirde markanızı, sitenizi, sosyal medya hesaplarınızı ve logonuzu videonun içine ekleyeceğiz. Eğer hala daha logonuz yoksa veya mevcut logonuzdan memnun değilseniz, logo tasarım sayfamızı ziyaret edin.

2d animasyonlar ilk olarak senaryo yazımı ile başlar. Senaryo hazırlandıktan sonra seslendirme varsa seslendirme yada bir tanıtım konuşması hazırlanması gerekmektedir. Bu seslendirme bize animasyonun ne kadar süreceğini bize verir. Bu sayede bizde  animasyonların tam seslendirmelere göre yerleştiririz. Senaryo ve seslendirme hazır olduğu zaman 2d animasyon yapımına başlarız. 

İlk önce karakterlerin, objelerin mekanların ve ortamların çizimi yapılır. Bunları senaryoya uygun bir şekilde hazırlanır. Oldukça zahmetli bir iştir. Bu işi yaparken sabırlı ve müşterilere karşı anlayışlı bir tutum sergilenir. Müşterilerin isteklerine en yakın çalışmalar en kısa sürede ve kalitede hazırlanır.

2d Animasyon Reklam Özellikleri

İstediğiniz başka özellikler ve aklınıza takılan sorular için telefon numaramızdan bize ulaşın. Size en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız.

 • Tüm ölçülerde hazırlayabiliyoruz. Full HD (1920×1080), Instagram post, story, yatay, dikey v.b. gibi istediğiniz boyutlarda size 2d animasyon hazırlayabiliriz.
 • 1 adet revizyon hakkınız var. Yani final üründe değişiklik talebi.
 • Senaryoyu isterseniz siz hazırlayabilirsiniz. Arzu ederseniz biz size 50 lira karşılığında senaryonuzu hazırlayabiliriz.
 • Seslendirme işini Türkçe 50 lira, İngilizce 150 lira karşılığında yaptırabiliriz. İsterseniz siz seslendirmeyi bir başkasına yaptırıp bize getirebilirsiniz.
 • Biz size videonuzu en geç 5 gün içerisinde teslim ederiz. Çoğunlukla bu sürenin altında işi bitirdiğimizi de belirtmek isterim.
 • İş boyunca sürekli sizin ile temas halindeyiz. Her aşamada size bilgi veriyoruz ve fikirlerinizi alıyoruz. Memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

2D Animasyon Servisi

2d animasyon reklam servisi. Sizler için profesyonel 2d animasyon reklam filmleri hazırlıyoruz. Pek çok kurum ve firma günümüzde 2d animasyon reklam filmlerini tercih ediyor. Hem anlaması kolay hem de eğlenceli olan bu tanıtıcı reklam filmleri, izleyenlerin dikkatini ve ilgisini anında yakalıyorlar. Eğer firmanızın, markanızın, sitenizin, oyununuzun veya uygulamanızın reklam videosu olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Hayalinizdeki tanıtım animasyonunu bize anlatın ve biz de çalışmalara başlayalım. Tabi arzu ederseniz kurguyu tamamen bize bırakabilirsiniz. Markanızı en iyi şekilde tanıtacak 2d animasyon reklamları üreteceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Bizim asıl amacımız, markanızın tüm grafik tasarım ve 2d animasyon işlerini almaktır. Paket halinde her türlü grafik tasarım ve reklam çalışmalarınıza talibiz. Bizi seçin, markanızın gelişimini ve müşteri artışını birlikte gerçekleştirelim. Her türlü revizyon ve desteği size sağlayacağız. Üstelik bütün bunları size uygun fiyatlarda sunmayı garanti ediyoruz.

2d Animasyon Reklam Hizmeti

2d animasyon reklamları ile markanızın görünürlüğü ve satışlarını artmak ister misiniz? Lucror Tasarım olarak size özel hazırlayacağımız  reklamlar ile müşterilerinizi artıralım. Bir çok büyük işletme ve firma artık 2d animasyon reklamlar ile müşterilerine ulaşıyor. Animasyon son dönemlerin trend reklamı haline gelmiştir. Göze hoş gelen animasyon reklamlar, müşterilerin daha çok ilgisini çekmektedir. Her sektör grubunda kullanılabilirler. Bu animasyonlar her türlü görsel, yazılı ve sosyal medyalarda kullanılabildiği için çok elverişlidirler.

Instagram post ve story paylaşımlarını da animasyon yöntemiyle hazırlayabiliyoruz. Sosyal medya tasarım servisleri ilgili sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz. Sosyal medya takipçi sayınızı arttırmak ve geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz.

Animasyonların süresini sizin isteğinize göre yapabiliriz. Her platforma, konuya, süreye ve sektöre uygun olan 2d animasyon reklam hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ediyorum. Şimdiye kadar bütün müşterilerimizi tatmin etmeyi başardık.

Bionluk sitesinde de 2d animasyon ve grafik tasarım işlerini aktif olarak yapıyoruz. Kullanıcı hesabımız orada lucror olarak geçmektedir. Bionluk.com da bulunan müşteri memnuniyeti seviyemiz maksimum seviye olan 5 yıldızda. Bu güne kadar yaptığımız çalışmalardan ve tasarımlardan memnuniyet derecemiz 5 yıldızın altına inmedi. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Lucror tasarım olarak tüm sosyal medya platformlarında da aktifiz. Bizi takip edebilirsiniz. Sosyal medya da paylaşımlarımız yaptığımız işin kalitesini göstermek amacıyla yapılmaktadır. Takipçi amacı gütmemektedir. Bitmek bilemeyen bir çalışma azmi ile çalışmaktayız.

Profesyonel hazırlayacağımız 2d animasyon reklamlar sayesinde müşterilerinizin zihninde yer edinin. Markalaşma yolundaki bu büyük adım olan 2d animasyon reklamları için bize teklif verin. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 aktif durumdayız. İşi aldığımız andan itibaren ekip olarak sizin için çalışmaya başlıyoruz.

Çalışmanın her anında sizin ile irtibat halinde oluruz. Her türlü fikriniz bizim için değerlidir. %100 müşteri memnuniyeti için buradayız. Revizyon hakkı konusunda hiç bir sorun yaşamayacağınızı size garanti veririz. Hoşunuza gitmeyen ya da çıkarmak istediğiniz sahneleri çok kısa sürede revize edip size sunarız. Bizim tek amacımız müşteri memnuniyetidir. İşimizi severek ve keyif ile yaptığımızdan dolayı sizlerde buradan mutlu bir şekilde ayrılmış olacaksınız. İnstagram hesabımız da yer alan küçük ölçekli çalışmalarımızı görebilirsiniz. Yaratıcı, profesyonel ve göze hoş gelen animasyonlar için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayın.

2d Animasyon Reklam Fiyatları

2d animasyon fiyatları

2d animasyon reklamların 2021 yılında bu kadar revaçta olmalarının en büyük sebeplerinden biri de hesaplı olmaları. Ana akım reklamcılığı düşünün. Stüdyo, aktör, kameraman, senarist, v.b. pek çok gider kalemi mevcut. Böylece de video reklamlar haklı olarak pahalı oluyor. Ancak animasyon reklamcılığında seslendirme, bilgisayar ve yazılım bileşenleri, kaliteli bir ürün çıkarmaya yetiyor. 2d animasyon reklam fiyatları da haliyle geleneksel reklamlara nazaran oldukça hesaplı oluyor.

2021 yılı animasyon reklam fiyatları:

 • 10 saniye animasyon: 100tl.
 • Seslendirme: 50tl.
 • İngilizce seslendirme: 100tl.
 • Senaryo: 50tl.
 • Müzik: Ücretsiz.
 • Ses efektleri: Ücretsiz.
 • Logo, site ve sosyal medya ekleme: Ücretsiz.

2d Animasyon Sipariş

Sizin ile yapacağımız görüşmeler sonucunda işin kabul edilmesi ile beraber gerekli bilgi ve veriler alınır ve ücretin yarısı temin edilmesi ile işe başlanır. 7/24 aktif olan ekibimiz ile her saat temasa geçebilirsiniz. Çalışma boyunca sizin ile sürekli temas halinde ve size danışılarak iş yapılmaktadır. Bu sayede daha kaliteli ve içinize sinen işler ortaya çıkmaktadır. Hem de revizyon hakkınızın aslında 1 değil, sınırsız olduğu ortaya çıkmaktadır.

Sipariş için iletişim sayfamıza bakabilirsiniz. Bize ulaşın, anlaşalım ve ışık hızında çalışmalara başlayalım. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra size son halini sunarız. Videonuzda değişmesini istediğiniz bir yer olursa burada bir revizyon hakkınızı kullanabilirsiniz. Çoğunlukla müşterilerimizin bu haklarını kullanma gereği duymuyorlar. Profesyonel çalışmamızı alan müşterilerimiz mutlu bir şekilde alış verişi tamamlıyorlar. Çalışmadan sizde memnun kaldıktan sonra ödemenin geri kalanını sizlerden alıyoruz. Çalışmanın istediğiniz format uygun olarak size iletiyoruz. O halde ne bekliyorsunuz? Hemen siz de 2d animasyon reklamınızı sipariş verin, biz de çalışmalara başlayalım.

0544 408 0233
 
Bizim ile iletişime geçin. Kanalınız için neler yapabiliriz. Konuşalım.
× Whatsapp iletişim.