İNSTAGRA STORY

İnstagram Story

İnstagram Story

Lucror tasarım olarak markanızın sosyal medyadaki instagram Story ile tanıtılması için kolları sıvadık. Markanızın sosyal medyada en iyi şekilde temsil edilmesi için profesyonel tasarımlarımız ile kullandığımız efektler ve dünya trendlerine uygun çalışmalarımız ile sizlerin karşınızdayız.  Sizler için her zaman düzenli olarak story hazırlayabiliriz. Sosyal medya takipçi ve aboneler kazanmanızı sağlarız. Profesyonel bir ekip ile çalışmaya ne dersiniz. Sitemiz de yer alan Logo intro hizmetimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Hayallerinize kavuşmak için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayın. Referanslarımzı sayfasını beğeneceğiniz bir çok çalışmamız bulunmaktadır. 

Özel Günler İçin İnstagram Story

Özel Günlere uygun tasarımlar ile rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlar.Örneğin sevgililer günü özel indirimi aşağıdaki gibi şık, modern ve dikkat çekici bir tasarım sayesinde müşterileri üstünüze çekeceksiniz. Swipe up özelliği ile kendi internet sitenizi eklenebilir. Bu özellik sayesinde müşterilerinizin web sitenize ulaşabilmesini sağlar. Bu paylaşımlar 15 saniye süreye kapsamaktadır. Bu süre içerisinde müşterilerinize anlatmak istediğiniz, hissettirmek istediğiniz duyguları en iyi şekilde aktarabilirsiniz.

İnstagram story yanında hareketli animasyon paylaşımları da sizlere hazırlayarak, takipçi sayılarını artırabiliriz. Sizleri memnun edebilmek açısından sizlerin hayallerinizi gerçeğe çevirmek için istediğiniz gibi dünya trendlerine uygun olarak instagram story hazırlamaktayız. Sizlerin hayal gücüne kalmıştır. Sosyal medya üzerinden reklamlarınız sayesinde müşterilerin ilgisini çekersiniz. ve satışlarınız ve müşteri yelpazeniz artar. Sosyal medya hesap yönetimi ve bu hesaplar için yapılacak olan paylaşımlar düzenli ve belli bir sistematik çerçevesinde paylaşımlar yapılır. Bu sistematik Seo süreçlerine uyumlu ve dünya trendlerinde ve standartlarında tasarlanır. Doğru zaman ve sistematik ile yapılan paylaşımlar, doğru müşteri ve ilgi görür. Müşterinin dikkatini çekerek, alışveriş yapma hissi uyandırır. 

Lucror tasarım çözüm odaklı ve günümüze uygun stratejilerle, hem sizin hemde müşterilerinizin yüzünü güldürür. Sosyal medya üzerinde etkin bir rol oynayarak, firmanızın markalaşmasını hızlandırır. Sosyal medya yönetimi çok küçük bir iş kalemi görünüyor da olsa bu  aslında bir yanılsamadır. Hem içeriklerin hazırlanması hem de sosyal medya stratejileri planlanıp uygulanması başlı başına büyük bir iştir. Lucror Tasarım ayrıcalığını yaşamak için bizim ile iletişime geçin.

İnstagram Story

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bir şeyler yaz!