Lucror tasarım olarak sosyal medyada hesaplarınız için Instagram story hazırlıyoruz. Markanızın sosyal medyada en iyi şekilde temsil edilmesi için profesyonel tasarımlarımız, kullandığımız efektler ve dünya trendlerine uygun çalışmalarımız ile karşınızdayız. Sizler için her zaman düzenli olarak story hazırlayabiliriz. Sosyal medya hesaplarınızla takipçi ve abone kazanmanızı sağlarız. Profesyonel bir ekip ile çalışmaya ne dersiniz? Sitemiz de yer alan sosyal medya tasarım servisi başlığını ziyaret etmeyi unutmayın. Hayallerinizdeki profesyonel tasarımlara kavuşmak için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayın. Ücretli grafik tasarım sayfamızda beğeneceğiniz bir çok çalışmamız bulunmaktadır.

Özel Günler İçin İnstagram Story

Özel günlere uygun tasarımlar ile rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlıyoruz. Örneğin sevgililer günü özel indirimi gibi konsept tasarımlar ile yep yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Tasarımlarımız şık, modern ve dikkat çekicidir. Swipe up özelliği ile kendi internet sitenizi de ekleyebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde müşterileriniz web sitenize ulaşarak alışveriş yapacaklar. Bu paylaşımlar 15 saniye süreye kapsamaktadır. Bu süre içerisinde müşterilerinize anlatmak ve hissettirmek istediğiniz duyguları en iyi şekilde aktarmanızı sağlayacağız.

İnstagram Story Servisi

instagram story siparişi

İnstagram story servisimizin yanında hareketli animasyon paylaşımları da hazırlıyoruz. Takipçi sayılarını artırabiliriz. Sizleri memnun edebilmek ve hayallerinizi gerçeğe çevirmek için istediğiniz gibi dünya trendlerine uygun olarak Instagram story hazırlamaktayız. İsterseniz bize nasıl bir şey istediğinizi anlatın biz size hazırlayalım. Ya da markanızı bize gösterin biz sizler için özgün tasarımlar üretelim.

Sosyal medya üzerinden yapacağınız bu reklamlar sayesinde müşterilerin ilgisini çekersiniz. Böylece de satışlarınız ve müşteri yelpazeniz artar. Sosyal medya hesap yönetimi ve bu hesaplar için yapılacak olan paylaşımlar düzenli ve belli bir sistematik çerçevede olmalıdır. Bu sistematik SEO süreçlerine uyumlu ve dünya trendlerine uygun standartlarda içerikleriniz tasarlanır. Doğru zaman ve çizelge ile yapılan paylaşımlar, doğru müşterileri ve genel ilgiyi getirir. Müşterinin dikkatini çekerek, alışveriş yapma hissi uyandırır.

Instagram Story Sipariş

Lucror tasarım çözüm odaklı yapısı ve günümüze uygun stratejileri ile hem sizin hem de müşterilerinizin yüzünü güldürür. Sosyal medya üzerinde etkin bir rol oynayarak, firmanızın markalaşmasını hızlandırır. Sosyal medya yönetimi çok küçük bir iş kalemi gibi görünüyor olsa da bu büyük bir yanılsamadır. Devir dijitalleşme vakti.

Instagram Story Satın Al

Hem içeriklerin hazırlanması hem de sosyal medya stratejileri planlanıp uygulanması başlı başına büyük bir iştir. Lucror tasarım ayrıcalığını yaşamak için bizim ile iletişime geçin.