İşletmeniz için koronavirüs bilgilendirme videoları hazırlıyoruz. Sosyal medya üzerinden paylaşabileceğiniz koronavirüs bilgilendirme videosu hem insanların bilgilendirecek hem de markanızın reklamı olacaktır.

Lucror Tasarım olarak korona virüs bilgilendirme videonuzu kurumsal bir şekilde hazırlayalım. Bu çalışmamız korona virüsün popüler olduğu bu günlerde markanızın reklamını yapmak için mükemmel bir fırsattır. Bu fırsatı değerlendirmek için bizim ile iletişime geçin. %100 müşteri memnuniyeti ile yapmış olduğumuz profesyonel çalışmalarımız sayesinde markanızın görünürlüğü ve prestiji artacaktır.

Lucror tasarım olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sizin ile anlaştıktan sonra anında işe başlarız. Sizin ile çalışma boyunca sürekli temas halinde oluruz. Bu sayede bize fikirlerinizi ve düşüncelerinizi artı neleri değiştirmek istediğinizi bildirirsiniz. Ekip olarak 7/24 online olarak çalışmaktayız. Çalışmamızı en kısa zamanda size iletiriz. Lucror tasarım olarak amacımız en kısa zamanda ve en profesyonel şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları müşterilerimize ulaştırmaktır.

Bizim ile iletişime geçin. Arzu ederseniz lucror instagram adresimizi de ziyaret edebilirsiniz. Sizinle çalışmaya can atıyoruz.

Koronavirüs Bilgilendirme Videoları Fiyatlandırma

korona reklam fiyatları

Koronavirüs bilgilendirme videoları ortalama 30 saniye ile iki dakika arasında olan çalışmalardır. Gerekli bilgilendirme hızlıca yapılabileceği gibi detaylar da dahil edilerek bu süre uzatılabilir. Sonuç itibariyle seçim siparişi verenin. Biz isteğiniz doğrultusunda en uygun çalışmayı üretmekle mükellefiz.

  1. 30 saniyelik koronavirüs bilgilendirme videosu: 100 lira.
  2. 1 dakikalık koronavirüs bilgilendirme videosu: 150 lira.
  3. 1 buçuk dakika koronavirüs bilgilendirme videosu: 200 lira. (Önerilen.)
  4. 2 dakika koronavirüs bilgilendirme videosu: 250 lira. (Detaylı.)
  5. 2d animasyon olarak yaparsak 10 saniyesi 100tl.

Fiyatlandırmaya revizyon dahildir. Bizden istediğiniz şekilde video hazırlanarak sizlere sunulur. Siz de videoyu izledikten sonra değiştirilmesini istediğiniz yerleri bize bildirirsiniz. Biz de sizin isteğiniz doğrultusunda çalışmamızı revize ederiz. Böylece siz tam istediğiniz şekilde bir tanıtım videosu edinirsiniz. Biz de müşterimizi memnun etmiş olmanın verdiği mutlulukla çalışmalarımıza devam ederiz. Bunun haricinde web siteniz, logonuz, markanız ve sosyal medya adresleriniz de bilgilendirme videosunun içerisine eklenir. Hepsi de fiyata dahildir.

Fiyatlarımız yukarıda görüldüğü gibidir. Profesyonel ve kurumsal koronavirüs bilgilendirme videolarımız oldukça uygun fiyatlıdır. Piyasanın altında fiyat vermemizin yegane sebebi web sitemizin yeni açılmış olması. Daha önce freelancer sitelerinden verdiğimiz hizmeti, üçüncü şahısları aradan çıkartarak birebir vermeye karar verdik. Böylesi fiyatlandırma açısından hem sizin hem de bizim için en uygunu olacak gibi duruyor.

Koronavirüs Bilgilendirme Videosu

korona bilgilendirme videosu

Koronavirüs bilgilendirme videosu genelde iki şekilde yaygınlaşmıştır. Bunlardan ilki sağlık bakanlığının yayınlamış olduğu koronavirüs riskine karşı 14 kural çerçevesindedir. Sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan 14 kural detaylı bir şekilde görseller yardımıyla video formatında açıklanır. İkinci yöntem ise belirli bir konsept doğrultusunda insanları evde kalmaya teşvik etmek. İnsanları hastalık riskine karşı evde kalmaya ve hizmetinizi kullanmaya teşvik ederek yapacağımız reklamdan oldukça memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın.

Salgın riskine karşı en iyi bilgilendirmenin video yöntemiyle olacağı göz önünde bulundurulduğunda vermiş olduğumuz hizmet kaçırılmayacak bir fırsat gibi duruyor. Üstüne üstlük video içerisine eklediğimiz logo, web sitesi ve sosyal medya adresleriyle markanızın prestij kazanacak olması da cabası.

Koronavirüs Bilgilendirme Videoları Haricinde Hizmetlerimiz

koronavirüs bilgilendirme yaptır

Koronavirüs bilgilendirme videosu pek dikkatinizi çekmedi mi? Fakat bu yazıyı okuduğunuza göre koronavirüs bilgilendirme çalışmasına ihtiyacınız var gibi. Video haricinde verdiğimiz bir kaç bilgilendirme hizmeti daha var.

Koronavirüs Bilgilendirme Afişleri

Koronavirüs bilgilendirme afişleri duvarlara, direklere, camlara ve uygun her yere asabileceğiniz çalışmalardır. Talebiniz doğrultusunda en uygun afişi en kısa zamanda sizlere teslim edebiliriz. Hızlı bir şekilde çıktı alabileceğiniz en uygun format ile dosyaları size teslim edeceğiz. Afişe logonuzu, sloganınızı, markanızı, web sitenizi, adresinizi ve sosyal medya hesaplarınızı ekleyebiliriz.

İnsan giren çıkan bir yerde hizmet veriyorsanız bu afişi işletmenizin girişine yapıştırarak müşterilerinizi kolayca bilgilendireceksiniz. Üstüne üstlük afişte bulunan web siteniz ve sosyal medya adresleriniz müşterilerinizin aklına kazınacak. Ne kadar duyarlı bir işletme olduğunuzu gören müşterilerinizin gözünde artacak olan prestijinizi daha saymadım bile. Eğer koronavirüs bilgilendirme afişi istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Koronavirüs Bilgilendirme Broşürü

Etkinlik ve genel dağıtıma uygun koronavirüs bilgilendirme broşürü dizayn edebiliriz. Araba camına, kapılara ve posta kutularına bırakabileceğiniz türden harika broşürler tasarladığımız doğrudur. Markanızın tanıtımını koronavirüs bilgilendirme broşürü ile birleştirerek maksimum düzeyde verim elde edebileceğinizi düşünüyoruz. Pandemi hakkında bilgilenmek isteyen insanlar bu broşürü okuyacak, saklayacak ve arkadaşlarına gösterecek. Böylece hem insanımız bilgilenecek hem de reklamınız elden ele gezecek.

Koronavirüs Bilgilendirme Metni

Sizler için koronavirüs bilgilendirme metni de hazırlamaktan geri durmuyoruz. Takipçilerinize, çalışanlarınızı ve müşterilerinize iletebileceğiniz profesyonel koronavirüs bilgilendirme metni yazma konusunda uzmanız. Mektup, mail ve sosyal medya paylaşımı gibi pek çok kullanım alanına uygun bilgilendirme yazısı yazmamızı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Metinde Türk dil kurumu imla kuralları intizamla takip edilecektir. Nevi şahsına münhasır yazım stilimiz okuyanların ilgisini cezbedecek ve merak duygusu oluşturacaktır. Ve tabi diğer hizmetlerimizde olduğu gibi sizin markanızın adını, sloganını ve iletişim adresleriniz isteğiniz doğrultusunda bu yazıya doğal bir şekilde yedireceğiz.