Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

Menü Tasarımı

 

Restoranınızı müşterileriniz üzerinde bıraktığı izlemi pozitif yönde değiştirmenin bir numaralı yolu menülerin iştah kabartıcı ve göz alıcı olmasıdr. Güncel tasarım trendleri ile hazırlanmış menü ile müşterilerinizin hem iştahını kabartıp hem de müşterilerinizin firmanız hakkında ne kadar profesyonel bir restoran olduğunu düşünmesini sağlar. Diğer firmalardan  farkınızı ortaya koyarak dünya trendlerine uygun tasarımlarımız ile her yaştan müşteriyi restoranınıza çekecektir.

 

menü tasarım fiyat

Profesyonel Menü Tasarım

Bu menüleri el ilanı olarak basabilir ve dağıtabilirsiniz. Bu sayede internet üzerinden verilen siparişlerde de artış sağlarsınız. Bu tarz reklam için ayırdığınız bütçeyi misli ile sizlere geri dönüşleri olur. Bu şekilde devamlı sizden sipariş veren müşterilere sahip olursunuz. Profesyonel olarak hazırlanacak olan menülerinizi sizlere istediğiniz ölçeklerde baskıya hazır olarak teslim ederiz. Bu sayede Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve de bunu Güncel dünya trendleri standartlarında yapmaktayız. Lucror tasarımın genel amacı müşteri memnuniyeti ve  tasarımında sanatını yansıtmaktır. Bizi en mutlu eden işin bitiminde güler yüzüyle ve sözleri ile bizi gururlandıran müşterilerimizi görmektir. Biz bu işi sevgimizi vererek icra etmekteyiz. Sizlerden işi alır almaz. Anında işe başlarız. 

pastahane afiş
pastahane tasarım
kebap menü fiyat
kebab menü tasarım
kebapçı tasarımı

Tasarımlarımızı titizlik ile hazırlarız. Tasarımlarımızı her yaştan müşteriye hitap etmesine dikkat ederiz. Güncel dünya trendlerini yakalayarak, müşterileriniz için görsel bir şölen sağlarız. Tasarımcılarımız çalışmaları boyunca 7/24 sizin ile iletişim halinde olacaktır. Tasarımlar için sizlerden de fikirler alırız. Bu sayede tasarımcılarımızın hazırladığı çalışmalar daha kısa sürede size iletilir. Size ilettiğimiz tasarımlar arasından beğendiğiniz tasarımı hem restoranda hem de sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz. Sizlerden siparişi aldıktan sonra firmanızın kuralları doğrultusunda çalışmalara başlamadan önce ödemenin yarısını sizlerden rica ederiz. İş bitiminde ödemenin geri kalanını sizden rica ederiz. Ödeme alındıktan sonra tasarımlar size teslim edilecektir. Bu uygulama sayesinde hem biz hem de siz mağduriyet yaşamamış oluruz.

Tek menü tasarım konusunda değil bir çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Bizim amacımız firmanızı bir marka haline getirmektir. Hem sosyal medya ve piyasa da müşteri yelpazeni genişletmektir. Bu sayede müşteri sayılarınızda artış sağlamaktır. Bu yüzden profesyonel tasarımlarınız için bizim ile iletişime geçin. İşletmenizin küçük işleri ile biz ilgilenelim. Asıl işler dururken bu türlü işler ile biz ilgileniriz. Sizde kendinize daha çok zaman ayırmış olursunuz. Ayrıca logo tasarım sayfamıza da göz atabilirsiniz. İşletmenize gösterişli profesyonel bir tasarım yaptırmak isteyebilirsiniz. Güncel tasarımlardan haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

× Whatsapp iletişim.