Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

Menü Tasarım

menü tasarım siparişi

Restoranınızın müşterileriniz üzerinde bıraktığı izlemi pozitif yönde değiştirmenin bir numaralı yolu kaliteli bir menü tasarımı yaptırmaktır. Menünün iştah kabartıcı ve göz alıcı olması, satışları önemli derecede etkileyecektir. İşte biz de tam bu noktada sizlere ihtiyacınız olan menü tasarım hizmetini sunuyoruz.

Güncel tasarım trendleri ile hazırlayacağımız menünüz, müşterilerinizin hem iştahını kabartacak hem de ne kadar profesyonel bir restoran olduğunuzu gözler önüne serecektir. Güncel trendleri takip ederek profesyonel ve kurumsal menüler tasarlıyoruz. Kaliteli bir menü ile rakip restoranların bir tık önüne geçeceksiniz ve farkınızı hissettireceksiniz.

Profesyonel Menü Tasarım

menü tasarım yaptır

Kitapçık halinde, tek sayfa ve video olmak üzere her çeşitte menü hazırlıyoruz. Yaprak menülerimizi el ilanı olarak basabilir ve dağıtabilirsiniz. Bu sayede internet üzerinden verilen siparişlerde de artış sağlarsınız. Bu tarz bir reklam için ayırdığınız bütçenin misli ile sizlere geri dönüşleri olur.

Profesyonel olarak hazırlanacak olan menülerinizi, istediğiniz ölçeklerde baskıya hazır olarak teslim ederiz. Bu sayede Türkiye’nin her yerine hizmet vermiş oluyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve de bunu dünya standartlarında yapmaktayız. Lucror tasarımın genel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak ve tasarıma sanatı yansıtmaktır. Bizi en mutlu eden şey, işin bitiminde güler yüzü ve sözleri ile bizi gururlandıran müşterilerimizi görmektir. Biz bu işi sevgimizi vererek icra etmekteyiz. Bu kapsamda sizlerden işi alır almaz, anında çalışmalara başlarız.

Menü Tasarım Özellikleri

Menünüzü titizlik ile hazırlarız. Tasarımlarımızı her yaştan müşteriye hitap etmesine dikkat ederiz. Güncel dünya trendlerini yakalayarak, müşterileriniz için görsel bir şölen sağlarız. Tasarımcılarımız çalışmaları boyunca 7/24 sizin ile iletişim halinde olacaktır.

Tasarımlar için sizlerden de fikirler alırız. Bu sayede tasarımcılarımızın hazırladığı çalışmalar tam istediğiniz gibi size iletilir. Ek olarak sosyal medya içeriği ve menü tanıtım videosu da sipariş verebilirsiniz.

Kurumsal Menü Tasarımı

Tamamen kurumsal menü tasarımları hazırlıyoruz. Fastfood, kebapçı, balıkçı, fine dining, tatlıcı, vesaire her sektöre uygun menü portföyümüz bulunmaktadır. Size en iyi hizmeti vereceğimizden hiç bir kuşkunuz olmasın. İş bitimi size ilettiğimiz tasarımlar arasından beğendiğiniz tasarımı hem restoranda hem de sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz. Çeşitli format ve boyutlarda teslimatı gerçekleştireceğiz.

Menü Çeşitleri

 • Restoran menüsü.
 • Steakhouse menüsü.
 • Fast food menüsü.
 • Kebapçı menüsü.
 • Balıkçı menüsü.
 • Çiğ köfteci menüsü.
 • Tatlıcı menüsü.
 • Pizzacı menüsü.
 • Hamburgerci menüsü.
 • Kahvaltı salonu menüsü.
 • Kısaca her konseptte menü hazırlıyoruz.
logo tasarımlar

Menü Tasarım Fiyatları

Sizlerden siparişi aldıktan sonra firmanızın kuralları doğrultusunda çalışmalara başlamadan önce ödemenin yarısını sizlerden istiyoruz. Ardından memnun kalacağınız şekilde siparişinizi tamamlayarak size teslim ediyoruz. İş bitiminden sonra da ödemenin geri kalanını sizden rica ederiz. Ödeme alındıktan sonra tasarımlar size teslim edilecektir. Bu uygulama sayesinde hem biz hem de siz mağduriyet yaşamamış olursunuz. Menü tasarım fiyatları 2021 itibariyle pek bir değişiklik göstermedi. Bunun en büyük nedeni ise pandemi.

Menü Tasarım Fiyat Listesi

 • Sayfa başı ücret: 50tl.
 • Revizyon: Ücretsiz.
 • Stok görsel: Ücretsiz.
 • Çift taraflı tasarım: Ücretsiz.
 • Hızlı teslimat: Ücretsiz.
 • Kaynak dosya: Ücretsiz
 • %100 müşteri memnuniyeti.
logo tasarım fiyat
logo tasarım ücreti

Tek menü tasarım konusunda değil bir çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Bizim amacımız firmanızı bir marka haline getirmektir. Hem sosyal medya takipçilerinizi hem de piyasadaki müşteri yelpazenizi genişletmeyi hedefliyoruz. Amacımız müşteri sayılarınızda artış sağlamaktır. Size özel hazırlayacağımız menüleri web sitenizde de paylaşabilirsiniz. Eğer hala daha menünüzü, adresinizi ve telefonunuzu paylaştığınız bir internet siteniz yoksa web tasarım sipariş sayfamızı ziyaret edin. Hemen web sitenizi kuralım.

Bu yüzden profesyonel tasarımlarınız için bizim ile iletişime geçin. İşletmenizin tasarım işleri ile biz ilgilenelim. Siz de gönül rahatlığı ile asıl işinize odaklanın. Hem de böylece kendinize daha çok zaman ayırmış olursunuz. Ayrıca logo tasarım sayfamıza da göz atabilirsiniz. İşletmenize gösterişli profesyonel bir tasarım yaptırmak isteyebilirsiniz. Güncel tasarımlardan haberdar olmak için Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

× Whatsapp iletişim.