Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

Profesyonel intro TasarımProfesyonel intro tasarım ile logolarınızı daha dikkat çekici hale getiriyoruz. Birbirinden yaratıcı ve göze hoş gelen logo intro tasarımlar yapmaktayız. Paket halinde hem logo tasarımı hem de logo intro tasarımı yapabilmekteyiz. Logolarınızı  hareketlendirerek, rakiplerinizin önüne geçin. Logolarınızın  videolarda hareketlendirerek , Müşterilerin dikkati üstüne toplamasını sağlar. Müşterilerin  hafızalarına kazınır. Profesyonel bir görünüm sağlar. Profesyonel  ekibimiz sizlere en kısa zamanda çalışmalarını ileterek sizlere sunar. Tasarımları istediğin her türlü mecrada kullanabilirsiniz. Markanızın Dijitalleştirmek için mükemmel bir fırsattır. İntro sayesinde  markanız daha profesyonel bir görünüm kazanır. Müşterilerinizin sizi ciddiye almasını sağlar. Müşterilerinizin hafızalarına yer edinirsiniz. Logo introlarınızı ister bize bırakın, isterseniz sizin istediğiniz gibi yapalım.


Siparişiniz alındıktan sonra çalışmalara başlamadan önce ödemenin yarısını sizden istemekteyiz. Bu sayede her iki tarafında mağdur olmamış olur. Ödeme alındıktan sonra çalışmalara başlanır. Çalışmalar boyunca bize 7/24 ulaşabilir. Çalışmalar hakkında bil alabilir ve bizlere istediğiniz tasarım ile ilgili fikir verebilirsiniz. İş bitiminde size birden fazla tasarım ve çalışma sunarız. Bu çalışmaları istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. İşin bitiminden sonra ödemenin geri kalanı sizlerden rica etmekteyiz. Sunduğumuz çalışmalarda sizlerin  bir adet revizyon hakkınız bulunmaktadır. İstediğiniz değişikleri yapmaktayız. 

yükselişe geç
  • İntrolarınızı istediğiniz ölçekte hazırlayabiliriz.
  • 1 revizyon hakkı tanıyoruz. 
  • Kaliteli görüntü ve içerik garantisi veriyoruz.
  • En geç 3 gün içinde teslim.
  • Youtube, instagram gibi bir çok dijital ortamda kullanılabilir.
  • Senaryoyu profesyonel ekibimiz hazırlamaktadır.
  • Hayalinizdeki introyu yapabiliriz. Senaryo sizden yapması bizden.

Lucror tasarım olarak tecrübelerimizi sizin ile buluşturuyoruz. Aşağıda örnek çalışmalarımız vardır. Bunları inceleyebilirsiniz. Bu sayede işlerimiz hakkında fikir edinme fırsatınız olacaktır.

Lucror tasarım olarak markaların dijitalleşmesi için sizlere bir çok hizmet sunmaktadır. Youtuberlara özel paketlerimiz, 2d animasyon reklamlarımız gibi bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Dijitalleşme konusunda markanız için tüm işlerine talibiz. toplu yapılan işlerde daha uygun fiyatlarla karşılaşacaksınız. Bizim iletişime geçerek  sipariş vereceğiniz toplu çalışmalara göre sizlere özel indirimlerimiz olacaktır. Çalışmalarımızı ve içerik paylaşımlarımız için instagram  hesabımızdan takip edebilirsiniz. Dijitalleşme için diğer hizmetlerimizden bilgi almak için abone ol animasyonlarına bakabilirsiniz. Hem tasarımlarımız ile markanızı dijitalleştirmek hem de müşterilerinizin sayısındaki artışları gözlemleyerek gönüller taht kurmayı hedefliyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek ve size layık bir firma olabilmek için her gün bilgimize yeni bilgiler ekleyerek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İşinize odaklanabilmek ve kendinize zaman ayırabilmek, Kaliteli, Güncel ve profesyonel tasarımlar için bizim ile iletişime geçin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp iletişim.