Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

Profesyonel intro Tasarım

intro tasarımları

Profesyonel intro tasarım ile videolarınızı can alıcı hale getiriyoruz. Birbirinden yaratıcı ve göze hoş gelen intro tasarımlar yapmaktayız. İsteyenlere paket halinde hem logo tasarımı hem de logonun hareketli intro halini tasarlayabiliriz. Akılda kalıcı bir logo ve intro sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir.

Direkt olarak logonuzu intro haline getirebildiğimiz gibi, özgün ve farklı konsept intro tasarımları da hazırlayabiliyoruz. Kaliteli bir açılış, izleyicilerin dikkatini videoya bir nevi kilitler. İzleyicinin doğrudan aklına kazınır. Ayrıca kanalınızca profesyonel bir hava katar. Siparişten itibaren profesyonel ekibimizle çalışmalara başlarız ve en kısa sürede size intro tasarımınızı teslim ederiz. İntro tasarımlarınızı istediğiniz her türlü sosyal medya hesabınızda kullanabilirsiniz. Bu yöntem markanızı dijitalleştirmek için mükemmel bir fırsattır. Biliyorsunuz izleyici çekmenin en etkili yollarından birisi de sosyal medya. O konuda da sizlere sosyal medya tasarımları başlığı altında yardımcı olabiliriz.

Kaliteli bir intro, izleyicilerin sizi ciddiye almasını sağlar. Böylece de onların hafızalarına yer edinirsiniz. Hayalinizdeki intro tasarımını bize anlatabilirsiniz. Biz de size özel bir konsept intro ortaya koyalım. Ayrıca kanalınızı bize gösterip, bizden intro fikri isteyebilirsiniz. Birlikte doğru intro seçimini yapıp çalışmalara başlarız.

Ücretli İntro Tasarım Özellikleri

 • İsteğe göre intro ile uyumlu fon müziği ve ses efektleri.
 • Kaliteli görüntü ve içerik garantisi.
 • En geç 3 gün içinde teslim.
 • 1920×1080 full HD veya sizin arzu ettiğiniz başka bir çözünürlük.
 • Profesyonel ekip çalışması.
 • Youtube, Instagram v.b. pek çok sosyal medya ile uyum.
 • 1 revizyon hakkı adet.
 • Hayalinizdeki intro tasarımı ve %100 müşteri memnuniyeti.

Lucror tasarım olarak tecrübelerimizi sizin ile buluşturuyoruz. Ek olarak daha farklı özellikler ve servisler talep ediyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Grafik tasarım alanında her isteğinize olum yanıt vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Profesyonel İntro Tasarım Fiyatları

intro tasarım fiyatları

Siparişiniz alındıktan sonra çalışmalara başlamadan önce ödemenin yarısını sizden istemekteyiz. Bu sayede her iki tarafında mağdur olmamış olur. Ödeme alındıktan sonra çalışmalara başlanır. Çalışmalar boyunca bize 7/24 ulaşabilir. Çalışmalar hakkında bil alabilir ve bizlere istediğiniz tasarım ile ilgili fikir verebilirsiniz. İş bitiminde size birden fazla tasarım ve çalışma sunarız. Bu çalışmaları istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. İşin bitiminden sonra ödemenin geri kalanı sizlerden rica etmekteyiz. Sunduğumuz çalışmalarda sizlerin  bir adet revizyon hakkınız bulunmaktadır. İstediğiniz değişikleri yapmaktayız.

İntro Fiyatları

 • Sadece logo konseptli intro: 50tl.
 • Kanalınıza özel konsept intro: 75tl. (Önerilen.)
 • Hayalinizdeki özgün intro: 100tl.
 • Logo tasarım + intro: 300tl.
İletişim: 0544 408 02 33

2021 İntro fiyat listesini de böylece paylaşmış olduk. Lucror tasarım olarak markaların dijitalleşmesi için sizlere bir çok hizmet sunmaktayız. Özel youtuber paketi ve 2d animasyon gibi bir çok servisimiz bulunmaktadır. Dijitalleşme konusunda markanızın ihtiyacı olan tüm işlere talibiz. Toplu yapılan işlerde daha uygun fiyatlara servis alacağınızı unutmayın. Bizim iletişime geçerek sipariş vereceğiniz toplu çalışmalara göre sizlere özel indirimlerimiz olacaktır. Çalışmalarımız ve içerik paylaşımlarımız hakkında fikir sahibi olmak için bizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

İntro tasarımı ile birlikte alabileceğiniz, önerilen abone ol animasyonlarına da bakabilirsiniz. Hem tasarımlarımız ile markanızı dijitalleştirmek hem de müşterilerinizin sayısındaki artışları gözlemleyerek gönüllerde taht kurmayı hedefliyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek ve size layık bir firma olabilmek için her gün bilgimize yeni bilgiler ekleyerek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İşinize odaklanabilmek ve kendinize zaman ayırabilmek için bizimle iletişime geçin. Sizleri kaliteli güncel ve profesyonel tasarımlar ile buluşturalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp iletişim.