Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

Ödemeleri banka hesabımıza yatırmanızı rica edeceğiz. Ücretin yarısını ödeyerek siparişi hemen başlatabilirsiniz. Siparişiniz teslim edildikten sonra ise diğer yarısını. Tabi arzu eden müşterilerimiz direkt ücretin tamamını ödeyerek de siparişi başlatabilir.

Çalışmamız gereken süre siparişin boyutuna göre farklılıklar gösterebilir. Uzun sürecek projelerde sık sık sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz. Tahmini süreyi siparişinizi anlattıktan sonra size bildireceğiz. Genel olarak ortalama sipariş teslim süremiz 1-2 gün.

Öyle bir durum var ise iletişim sayfasından bize ulaşın. Ne istediğinizi detaylıca açıklayarak bizden teklif alabilirsiniz. Hayalinizdeki tasarımı yaratmak için heyecanlanıyoruz.

Asıl olarak revizyon, ortaya çıkarılan ürünün yeniden düzenlenmesi/revize edilmesi anlamına gelir. Örneğin size sunduğumuz logo üzerinde talep edeceğiniz her türlü değişim ve düzenleme revizyondur. Lucror Tasarım ekibi olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Teslim ettiğimiz ürünün üzerinde değişiklik/revizyon talep edebilirsiniz. 

Herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez. Sizin memnuniyetiniz, bizim misyonumuz.

iletişim

0544 408 0233

Bizim ile iletişime geçin. Sizin için neler yapabiliriz. Konuşalım.

× Whatsapp iletişim.