Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

sosyal medya tasarım

Sosyal medya hesaplarınız için profesyonel içerik üretici arıyorsanız lucrortasarim sizin hizmetinizde. Ücretli sosyal medya tasarımları hazırlayan uzman ekibimiz ile çalışmaya hazırız. Sizler için özenle hazırlayacağımız içerikler tamamen size özel ve özgündür. Kullandığımız ses ve görsellerin tamamı lisanslı olduğu için hiç bir telif problemi yaşamazsınız. En çarpıcı, estetik ve harekete geçirici sosyal medya tasarımları için hemen bizimle iletişime geçin. Sosyal medya hesaplarınızı desteklemek için bizden bir adet de web site siparişi de verebilirsiniz. Belki de artık hayalinizdeki web sitesini kurmanın vakti gelmiştir.

Biliyorsunuz her türden ürün, imaj, firma, şirket ve marka artık sosyal medya hesaplarına yüklenmek zorunda. 2021 çağının bir diğer adı mobil ve sosyal medya çağı. O yüzden siz de bu treni kaçırmayın ve geç kalmadan sosyal medya hesaplarınıza yüklenin. Müşterileriniz ve kitleniz ile iletişim kurmanın en etkili yolu da yine sosyal medya. Sosyal medyanın anahtarı da güncel paylaşımlar yapmak. Eğer günlük paylaşım yapmakta zorlanıyorsanız bu işi bizim gibi profesyonellere devredin ve biz de sizlere hazır içerikler hazırlayalım.

sosyal medya tasarım servisi

Profesyonel Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri Özellikler

  • Modern grafik tasarım trendlerine uygun güncel içerikler.
  • Tercih ettiğiniz sosyal medya ile en uyumlu ölçek ve çözünürlük desteği.
  • Çok hızlı bir şekilde teslimat.
  • Son ürün üzerinde değişiklik talep etmeniz halinde revizyon hakkı.
  • İsteğe göre içerik ile uyumlu müzik ve ses efekti.
  • İçeriklere logonuzun, sosyal medyanızın ve sitenizin eklenmesi.
  • Hayalinizdeki kurgu ve konsepti bize anlatabileceğiniz gibi, markanızı bize gösterip bizden öneri alabilir veya tamamen bize bırakabilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bir çalışma planı.
  • Her türlü satış sonrası destek.

Sosyal Medya Tasarım Fiyatları

Belirlemiş olduğumuz sosyal medya tasarım fiyatları, size en iyi hizmeti verebilmemiz için olabildiğince uygun ve kaliteden ödün verdirmeyecek şekilde optimize edilmiştir. Sosyal medya görsel ve video tasarım fiyatları aşağıdaki listede de görebileceğiniz üzere aylık ve toplu alımlar için daha uygundur. Tabi listede belirtilenin dışında daha farklı bir ihtiyacınız var ise yine bizimle iletişime geçip talebinize uygun bir fiyat isteyebilirsiniz. Özel olarak 2d animasyon reklamcılık servisimiz de vardır, ilgili sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzu söylemiş miydik? Satış sonrası size teslim edeceğimiz sosyal medya içeriğinin üzerinde bir değişiklik talep ettiğiniz taktirde memnuniyetiniz için hiç bir ek ücret talep etmeden revizyon yapıyoruz. Sipariş öncesinde, ortasında ve sonrasında hep sizin yanınızdayız.

Sosyal medya tasarım fiyatları fiyatlarımız sizin tam olarak nasıl bir şey istediğinize bağlı olarak değişmekte. Post ve story paylaşımları görsel, animasyon ve video olarak yapılabilir. Bunların yanında ne kadar çok adette içerik sipariş verirseniz birim fiyatı da o oranda düşecektir. En iyisi siz bize isteklerinizi anlatın, biz de size uygun bir fiyat verelim. Ayrıca logo tasarım siparişi de verirseniz paket indirimi yapabiliriz. Yeni, modern ve profesyonel logonuzu bütün mecralarda kullanabilirsiniz.

Sipariş vermek için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin. Sizlere en uygun sosyal medya içerik ücretleri ile hizmet vermek istiyoruz. Ayrıca aklınıza takılan sorular için de iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Ve son olarak güncel grafik tasarım trendlerinden haberdar olmak için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

sosyal medya tasarım fiyatı
sosyal medya tasarım ücreti
instagram post fiyatı

0544 408 0233

Bizim ile iletişime geçin. Markanız için neler yapabiliriz. Konuşalım.

Teklif ve siparişlerinizi bize detaylıca iletin. Aynı gün içinde dönüş yapalım. İsterseniz telefon numaranızı da bırakabilirsiniz.
× Whatsapp iletişim.