Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

ÜCRETLİ GRAFİK TASARIM

ücretli grafik tasarım

Lucror Tasarım atölyesi olarak pek çok alanda tasarımlar, dizaynlar ve çalışmalar yapıyoruz. Ücretli grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz. Aşağıda yapmış olduğumuz bir kaç örneği görebilirsiniz. Tam olarak aradığınız şey örneklerimizin arasında olmaya bilir. Ama bu o işi yapmadığımız anlamına gelmiyor. Tam olarak ne istediğinizi bize detaylı bir şekilde anlattığınızda, hatta bir örnek gösterdiğiniz taktirde hayalinizdeki çalışmayı ekibimiz ile gerçekleştirebiliriz.

2d Animasyon Çalışmalarımız

Ekipçe en sevdiğimiz ve başarılı olduğumuz projelerin başında 2d animasyonlar geliyor. Her türlü reklam, tanıtım ve açıklama üzerine hazırlamış olduğumuz 2d animasyon videolarımızın örnekleri aşağıdadır. Tanıtmak istediğiniz markanızı, bu yöntem ile müşterilerinize en iyi şekilde ulaştıracağımızdan hiç şüpheniz olmasın. 2d animasyon reklam sayfamız ise buradadır.

Logo Çalışmalarımız

Firmanızın kimliği olacak ve müşterilerinize markanızı anlatmanın en iyi yolu logonuzdur. Logonuzun müşteri üstünde bıraktığı etki sayesinde markalaşmış olursunuz. Bu sebeplerden dolayı logonuzun profesyonel bir ekip tarafından hazırlanması gerekmektedir. Lucror tasarım olarak bütün logo tasarım işlerinize talibiz.

Logo tasarım işlemleriniz de kaliteyi yakalayabilecek ve sizler için özel olarak hazırlayacağımız logolar sayesin de müşterilerinizin her zaman aklında kalacaksınız. Grafik tasarım dünya trendlerine uygun logo tasarımları ile profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vereceğiz. Profesyonel grafikerlerimiz ile birlikte en canlı renkleri kullanarak firmanıza kısa süre içerisinde logo tasarımcımız sizlere kaliteli dizayn örnekleri hazırlayacaktır. Yapılan bu çalışmaları firmanızın her reklam alanında kullanabilirsiniz. Bizim ile çalışın ve farkı hissedin.

logo tasarim ornek 3
logo tasarim ornek
logo tasarim ornek2

İntro Çalışmalarımız

Lucror tasarım intro çalışmaları sayesinde markanızın görünürlüğü artar. Rakiplerinizin bir adım önüne geçersiniz. Müşterilerinizin sizi fark etmesini sağlayın.

Logolarınızı hareketlendirerek intro haline çeviriyoruz. Detaylar için profesyonel intro tasarım sayfamızı ziyaret edin.

Her videodan önce kısa bir süreliğine gözüken intro, videonun devamı hakkında izleyicinin kafasında bir ön düşünce oluşturur. İntro ne kadar kaliteliyse müşteri videodan o kadar keyif alacaktır. Ancak intro düşük kaliteli olursa izleyici videonun devamını ön yargı ile izleyebilir hatta belki de izlemekten vaz geçebilir. İşte bu yüzden bizimle çalışmanızı ve profesyonel bir intro ile kanalınızı güçlendirmenizi öneriyoruz.

Abone ol Animasyonları

Her temaya uygun hazırladığımız abone ol animasyonları, aslında youtuberlar için bulunmaz bir fırsat. Genelde çoğu youtube izleyicisinin aklına video esnasında abone olmak gelmez. Video bittikten sonra da dikkati dağılan izleyici başka bir videoya geçebilir hatta youtube sekmesini kapatabilir. Bu yüzden video esnasında izleyiciye abone olmasını hatırlatmak hayati bir önem taşımaktadır.

Abone ol animasyonu diğer sosyal medya hesaplarınız için tasarlanabilir. Örneğin videonuzun esnasında çıkacak instagram hesabımızı takip edin animasyonu sosyal medyanızı büyütmede hayati önem taşıyacaktır.

Kısaca abone ol animasyonu ile görünürlüğünüz ve abone sayınız artar. Çalışmalarımız hem Adobe Premiere programı hem de green screen arka fon ile videolarınıza rahatlıkla eklenebilir. Kullanımı kolaydır. Youtube için abone ol ve beğen neon animasyonları tasarladık. Satın almak ya da kişiye özel, konsept bazlı tasarım animasyonlar yaptırmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece dikkatleri üstünüze çekerek profesyonel bir youtube kanalına sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarimlari

Sosyal medya hesaplarınızı büyütmek mi istiyorsunuz? Sizin için profesyonel sosyal medya paylaşımları hazırlayabiliriz. Genelde işi başından aşkın olan müşterilerimiz sosyal medya paylaşımlarını bize bırakmayı tercih ediyorlar. Biz de haftalık veya aylık paylaşımları hazırladıktan sonra müşterimize teslim ediyoruz. Bizden aldığı sosyal medya içeriğini günlük olarak paylaşarak kendilerine daha çok zaman ayıran müşterilerimiz bu anlaşmadan bir hayli memnunlar.

Bize markanızı ve konseptinizi anlatın. Biz de sizin için günlük, haftalık veya aylık olarak sosyal medya paylaşımları hazırlayalım. Siz de canınız istediği zaman bunları paylaşarak takipçi sayınızı arttırın. Fiyatlarımıza sosyal medya tasarımları sayfamızdan bakabilirsiniz.

Sosyal medyada göze hoş gelen post ve story tasarımlarımız ile kurumunuzun dijital ortamda tanıtımını en iyi şekilde yapacağız. Uygun fiyatlara hazırladığımız tasarımlar için mutlaka bizim ile iletişime geçin. İstediğiniz taktirde post ve story tasarımlarınızı 2d animasyon olarak da video halinde hazırlayabiliyoruz.

sosyal medya tasarim 1
post tasarimi 2
instagram post 5

Ücretli Grafik Tasarım Servisleri

Grafik tasarım dendiği zaman aklınıza biz gelelim istiyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimizi memnun etmek bizim bir numaralı önceliğimiz. Ücretli grafik tasarım servisi bizden alınır.

Lucror tasarım, her geçen gün güncellenen sitemiz ile projelerine proje eklemektedir. Farklı ve size özel çalışmalar isterseniz, hayalinizden geçen tasarımız bize söylemeniz yeterli, her türlü hayali tasarımı gerçeğe çevirebiliriz.

İhtiyacınız olan pek çok alanda grafik tasarım hizmeti vermeye hazırız. Bize tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu anlatın, size en iyi şekilde yardımcı olalım. İletişim için 0544 408 02 33 numaramızı veya @lucrortasarim instagram adresimizi kullanabilirsiniz. Tasarım ve grafik ücretleri, teklifler ve fikirleriniz için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Sosyal Medya

Açıklayıcı Reklam

Restoran Menü Tanıtım

Tanıtım Filmi

Animasyon

2d Animasyon Reklam

× Whatsapp iletişim.