web tasarım hizmetleri

Web Tasarım Hizmeti ile internet içerisinde web siteniz olması hayal olmakla kalmayacak, sizlere yapacağımız Web Tasarım ile kısa sürede bir siteye sahip olacaksınız. Web tasarım hizmetimiz sayesinde firmalara özel ya da kişisel blog sayfalarına da sahip olabilirsiniz. E-ticaret sitelerinden, mobil uyumlu birçok web tasarım projelerin de en kaliteli şekilde hizmetinizdeyiz. 

Tüm web site çalışmalarımız mobil uyumludur ve her tarayıcı da doğru orantıda açılmaktadır. Kısa süre içerisinde artık sizler de internet sektörü içerisinde yerinizi alacaksınız ve yapacağımız Web site üzerinizde yapacağımız seo hizmeti ile Google aramalarında en üstte çıkma garantisi veriyoruz.

Web site hizmeti

Web Tasarım Hizmetlerimiz

E-ticaret Sitesi

Kendinize ait bir mağaza olmasına ne dersiniz? Bunun en kolay yolu e-ticaret sitesi sahibi olmaktır. Çünkü insanlar artık internet üzerinden alışveriş yapmaktadır. Gezmek yerine ellerin de ki cep telefonlarla ya da bilgisayarlarla internete girip tek tıkla ile istediği ürünü alabilmektedir. Bu yüzden de e-ticaret siteleri çok popüler ve sizler de bir sokaktan geçen insanlar yerine internette yer alan milyonlara ürünlerinizi satabileceksiniz. Tüketicilere daha rahat ulaşmak istiyorsanız, e ticaret siteniz olması gerekmektedir.

Kurumsal Web Site

Lucror Tasarım, Web tasarım hizmeti ile sahip olacağınız kurumsal web site sayesin de firmanızı tüketicilere duyuracak ve markanızın görünürlüğünüzü artıracaksınız. Bu saye de satışlarınız artarak, markanızı büyüteceksiniz. Böylelikle de gerek sosyal medya hesapların da gerekse de daha fazla kitlelere reklamınızı yapmak için bir web sitenizi oluşturmuş ve daha fazla büyüme için ilk adımınızı atmış olursunuz. Lucror tasarım olarak marka stratejilerinizi belirleyerek markanızın daha tüketiciye daha kısa sürede ulaşmasını, sosyal medya üzerinden görünürlüğünü artırarak aktif bir web siteye sahip olacaksınız. Seo çalışmaları ile Google aramalarında en ön sırada çıkarak satışlarınızı artırırsınız.

Kişisel Web Site

Kişisel web tasarım ile kendinizi , neler yaptığınız hakkında bilgi verebileceğiniz kişisel web tasarım sayesinde iş hayatında ön planda ve rakiplerinizden bir adım önce olacaksınız. Sizlerin yapmış olduğu başarıları, eğitim hayatını, iş hayatını ön plana sunacağımız kişisel web tasarım sayesin de kendini daha ideal bir şekilde tanıtmış olacaksın. İş başvurularınızı da oldukça etkili bir çalışma olacak ve lucror tasarım olarak kuracağımız bu kişisel internet siteleri sayesinde de portföyünüzü daha geniş bir hale getireceksiniz. Saygınlığınızı artıracak bu kişisel web site için bizim ile iletişime geçin. Sizi ayrıcalıklı yapalım.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı, web sitesinin internet üzerinden erişilebilirliğini sağlayan, kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği tasarımlardır. Web tasarım nedir? Kısaca kişi ve kurumların dijital ortamdaki temsilidir.

Web Tasarımcı

İnternet tarayıcılarının görüntüleyebileceği bir şekilde özel olarak hazırlanan ve hizmeti ile geliştirilen bir tasarım olan web tasarımı, HTML dilinde olup bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu işi yapan kişilere de web master ya da web tasarımcısı denilir. Kaliteli bir web tasarımı, web sitesinin hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemli olup özellikle kullanıcı dostu ve kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği yani kullanışlı olması gerekir.

Web Tasarım Unsurları

Bir web tasarımında kalitenin önemi çoktur. Bu kaliteyi belirleyen önemli unsurlar vardır. İlk etapta görsel unsurlar yanında içerik, özgünlük ve güvenlik gibi noktalar web site kalitesini belirleyen özelliklerdir.  Bu özellikler;

Düzen: Web sitesinde içindeki düzendir. Kullanılan grafik ve metinlerin belli bir formatta ve düzenli olması gerekir. Tüketicilerin aradığı bilgiye hızlıca ulaşmasını sağlar. Düzen önemlidir. Bu özellik kullanıcının web sitesinde gezinme ve kalma süresini uzatır.

Renk: Renk seçimi her ne kadar isteğe bağlı olsa da aslında çok önemlidir. Renkler duygu ve düşünceler aktarırlar,  bu nedenden dolayı renklerin duygusuna göre aktarılması gereken duygu uygun tercihler marka imajını ve kurumsal kimliği yansıtacak şekilde olmalıdır.

Grafikler: Sayfanın açılma hızını olumsuz etkileyen yüksek kalite grafiklerin logo, fotoğraf ya da simgelerin kullanılmaması önemlidir. Sayfanın hızlı açılmasını sağlayacak logo, fotoğraf ya da simgelerin kullanılması gerekir. Geç açılan web site tüketici tarafından tercih edilmez. Kısa süre içerisinden web site içerisinden gezinmekten vazgeçer.

Fontlar: Yazı tipleri seçimi web site tasarım kalitesinde son derece etkilidir. Birçok web tarayıcısı web-güvenli yazı tiplerini kaliteli görüntüleyebilir. Bu nedenle kabul gören fontlar tercih edilmelidir.

İçerik: web sitenizde okuyucuda seo uyumlu, bilgilendirici ve merak uyandıran Görsel ve metinlerden oluşan içerik, ürün ve hizmet tanıtımlar olmalıdır. İçeriğin konu ile ilgili anahtar kelimeler içermesi, arama motoru optimizasyonu olan seo için önemlidir.

Bu arada sizler için sosyal medya çalışmalarımızda bulunmaktadır. Sosyal medya çalışmalarımıza buradan göz atabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmeti

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bir şeyler yaz!