Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

Web Tasarım Hizmeti

profesyonel web tasarım

Web tasarım servisimiz ile internet aleminde sizin de bir web siteniz olsun. Sizlere yapacağımız web tasarım ile kısa sürede profesyonel bir siteye sahip olacaksınız. Web tasarım hizmetimiz sayesinde firmanızın tanıtım sayfasına ya da kişisel blog sitesine sahip olabilirsiniz. E-ticaret sitelerinden, mobil uyumlu birçok web tasarım projelerin de en kaliteli şekilde hizmetinizdeyiz.

Eğer hala daha markanızın bir logosu yoksa veya eski logonuzu yenilemek istiyorsanız bizim logo tasarım servisimizden yararlanabilirsiniz. Yeni web siteniz için profesyonel bir logo yaptırmanızı öneriyorum.

Tüm web site çalışmalarımız mobil uyumludur ve her tarayıcı da doğru orantıda açılmaktadır. Siparişinizi verdikten kısa süre içerisinde artık siz de internet sektörü içerisinde yerinizi alacaksınız. Ek olarak sizin için yapacağımız ücretsiz SEO çalışması ile web siteniz, google aramalarında üst sıraları zorlayacak.

Web Tasarım Servisleri

web tasarım servisleri

Uygun fiyattan web tasarım servisi veriyoruz. Vakit dijitalleşme vakti. Artık hayalinizdeki web siteye kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin. Hayalinizdeki web sitesini bize anlatın. Biz de sizin memnun olacağınız şekilde projenizi hayata geçirelim. Web tasarım çeşitlerimiz aşağıdadır. Ancak daha farklı bir şey arıyorsanız bize anlatmanız yeterli. Yeni açılacak olan sitenizin tanıtımını ise 2d animasyon reklam yoluyla yapabiliriz.

Kişisel Web Site

Kişisel web sitenizde, neler yaptığınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Kariyer, CV, eğitim hayatı ve iş hayatı gibi bilgilerin paylaşıldığı kişisel web sitesi sayesin de internete izinizi bırakın. İş başvurularınızda da kişisel web siteniz faydalı olacaktır. Portföyünüzü de paylaşabilirsiniz. Saygınlığınızı artıracak bu kişisel web site için bizim ile iletişime geçin. Sizi ayrıcalıklı yapalım. Elbette bilgi paylaşacağınız blog sitenizi de bu kapsamda ve fiyatta hazırlayabiliriz.

Kurumsal Web Site

Lucror Tasarım, web tasarım hizmeti ile sahip olacağınız kurumsal web siteniz, firmanızı tüketicilere duyuracak ve markanızın görünürlüğünü arttıracak. Dijital ortamda iz bırakmak ve geniş kitlelere ulaşmak için kurumsal web sitesi çok doğru bir tercihtir. Bu sayede sosyal medya hesaplarınızı geliştirme ve de daha fazla kitlelere reklamınızı yapma fırsatına sahip olacaksınız. Markanızı bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyorsanız artık kurumsal bir web sitesine sahip olmalısınız.

E-ticaret Sitesi

Kendinize ait bir online mağazaya sahip olmak ister misiniz? Bunun en kolay yolu e-ticaret sitesi sahibi olmaktır. Çünkü insanlar artık internet üzerinden alışveriş yapmayı daha çok tercih ediyorlar. 2021 yılında potansiyel müşteriler, tek tek mağazaları gezmektense internetten sipariş vermeyi daha kolay buluyorlar. Bu yüzden de e-ticaret siteleri çok popüler ve rekabette büyük fark yaratıyorlar. Bunun en büyük sebebi de internetin milyonlarca müşteriye ulaşma imkanı sağlaması.

Web Tasarım Nedir?

web tasarım nedir

Web tasarım, web sitesinin internet üzerinden erişilebilirliğini sağlayan, kişileri, kurumları, ürünleri ve hizmetleri tanıtan online çalışmalardır. Grafik ve metinlerin bir araya geldiği şablonlardan oluşurlar. İşin bir de kod kısmı vardır ki sabaha kadar anlatsam bitmez. O yüzden kısa kesiyorum. Web tasarım nedir sorusunun cevabı: Kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda teslim edildiği sayfaların oluşturulmasıdır. Sıfırdan site kurmaya veya mevcut bir sitenin yapısal olarak düzenlenmesine denir. Bu işi yapan kişilere ise web tasarımcı diyoruz.

Web Tasarımcı

Web tasarım yapabilmek için grafik tasarım, tipografi, estetik, tecrübe ve kodlama gerekmektedir. Son madde HTML dilinde olup bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu işi yapan kişilere de web master ya da web tasarımcısı denir. Kaliteli bir web tasarım, web sitesinin hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemlidir. Özellikle kullanıcı dostu ve kullanışlı bir web site tasarlamak oldukça kritiktir.

Web Tasarım Sipariş Özellikleri

web tasarım servisi

Web tasarımında kalite çok önemlidir. Bir takım unsurlar da kalitenin düzeyini belirler. İlk etapta görsel unsurlar, içerik, özgünlük ve güvenlik gibi noktalar web site tasarımında hayati önem taşır.

 

  • Düzen: Web sitesinde görsel düzen çok önemlidir. Kullanılan görseller ve metinler, belirli bir formatta ve düzende olmalıdırlar. Bu sayede ziyaretçi aradığı bilgiye hızlıca ulaşır. Böylece google, bu siteyi işe yarar olarak işaretler ve aramalarda üst sıralara çıkartır.
  • Renk: Renk seçimi her ne kadar önemsiz gibi gözükse de aslında çok kritiktir. Her rengin kendine has psikolojisi ve duygusu vardır. O yüzden müşteride nasıl bir his yaratmak istiyorsanız o hisse uygun renkler ile müşteriyi karşılamalısınız. Örneğin yeşil sağlığı ve organik ürünleri simgeler. Sarı ise karnı acıktırır.
  • Grafikler: Sayfanın açılma hızını olumsuz etkileyen yüksek dosya boyutuna sahip grafiklerin, fotoğrafların ve simgelerin kullanılmaması gerekir. Sayfanın hızlı açılmasını sağlayacak kaliteli ancak düşük boyutlu görseller seçilmelidir. Aksi taktirde sayfa yüklenme süreleri artar. Yavaş bir sitede de ziyaretçiler, kısa süre içerisinden sıkılır ve siteyi terk ederler.
  • Fontlar: Yazı tipleri seçimi web site tasarım kalitesinde son derece etkilidir. Birçok web tarayıcısı web-güvenli yazı tiplerini kaliteli görüntüleyebilir. Bu nedenle kabul gören fontlar tercih edilmelidir.
  • İçerik: web sitenizde okuyucuda seo uyumlu, bilgilendirici ve merak uyandıran Görsel ve metinlerden oluşan içerik, ürün ve hizmet tanıtımlar olmalıdır. İçeriğin konu ile ilgili anahtar kelimeler içermesi, arama motoru optimizasyonu olan seo için önemlidir.

Web Tasarım Fiyatları

web tasarım fiyat listesi

Web tasarım fiyat durumu, açılacak olan sitenin niteliğine göre değişmektedir. Örneğin wordpress blog ve kişisel web site fiyatları oldukça uygundur. Ancak daha kapsamlı ve özel bir şey istiyorsanız, gereken emek ve fiyat da ona göre artıyor. Örneğin e-ticaret sitesi açmak diğerlerine nazaran daha uzun ve zahmetli bir süreç gerektiriyor.

Ancak firmanız, markanız veya işletmeniz adına başlangıç için tek sayfalık kurumsal site çalışmasını gayet uygun fiyatlardan hazırlayabiliriz. Elbette bir blog sitesi açıp, makaleler yazarak reklam geliri elde etmek istiyorsanız sizden çok da yüksek bir ücret talep etmeyeceğiz.

2021 web tasarım fiyat listesi:

  • Kişisel blog sitesi: 300tl.
  • Tek sayfa kurumsal site: 500tl.
  • Sözlük sitesi: 750tl.
  • Forum sitesi: 750tl.
  • E-Ticaret Sitesi: 1500tl.

Daha fazla vakit kaybetmeden web tasarım siparişinizi verin. Hemen çalışmalara başlayalım ve web sitenizi kuralım. Tamamen kullanımı kolay ve anahtar teslim bir web sitesi hazırlayacağız. Site yönetirken bilmeniz gereken hususları size detaylı bir şekilde anlatacağız. Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sizler için profesyonel post ve story gibi sosyal medya içerikleri de hazırlıyoruz. Sosyal medya içerik siparişi sayfamızı mutlaka inceleyin derim. Elbette üreteceğimiz içerikler hakkında kafanızda bir fikir oluşması için bizim Instagram hesabımızı inceleyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp iletişim.