Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

ABONE OL ANİMASYONU

profesyonel abone animasyonu

Eğer youtube kanalınız için profesyonel abone ol animasyonu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmış olduğumuz özel abone ol, beğen ve paylaş animasyonları videolarınızı izleyenlerin dikkatini çekecek ve abone olmalarını hatırlatacaktır. 2020 sonunda incelenen Youtube istatistiklerine göre videolarında subscribe animasyonu, yani abone ol hatırlatıcısı içeren kanalların diğer kanallara göre %68 daha fazla etkileşim aldığı ortaya çıktı. İşte bu yüzden profesyonel abone ol butonu çok önemli. Kanalınızı hak etmiş olduğu bir üst seviyeye çıkartacak olan profesyonel abone ol animasyon koleksiyonumuza mutlaka göz atın.

Size göndereceğimiz profesyonel abone ol animasyonları .mov formatında olup vegas, premier pro v.b. her türlü video render programı ile rahatlıkla kullanılabilir biçimde gelir. Tek yapmanız gereken göndereceğimiz tasarımı tutup videonuzun üzerine sürüklemek. Ayrıca isteyenlere green screen için abone ol animasyon da yapıyoruz. Greenscreen abone ol animasyon tercih edenler sipariş esnasında belirtebilirler. Ek olarak youtube kanalınıza web sitenizde paylaşacağınız blog yazıları ile izleyici çekmek isterseniz web tasarım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kanalınızın resmi web sitesini kurmaya talibiz.

Profesyonel Abone Ol Animasyonu Özellikleri

 1. Animasyonlarınız 1920×1080 Full HD 60 fps olarak düzenlenir.
 2. Transparan arka plana sahiptir ve rahatlıkla her yere konulabilir.
 3. İsterseniz green screen olarak da sunabiliriz.
 4. Bütün video render programlarını destekler.
 5. İsteğinize göre animasyonlara ses efekti de ekleyebiliriz.
 6. Çok hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştireceğiz.
 7. İşlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda gözetiriz.
 8. Revizyon hakkınız vardır.
 9. Her türlü satış sonrası desteğimiz mevcuttur.
 10. Aklınıza takılan her türlü soru için bize mesaj atabilirsiniz.
 11. Arzu ettiğiniz takdirde animasyonlara kanalınızın adını ve logosunu da ekleyebiliriz.
 12. Renk ve konsept seçimi yapabildiğiniz gibi kanalınızı bize gösterip öneri de alabilirsiniz.
 13. Size çeşitli örnekler sunmaya hazırız.
 14. İsterseniz bize bir örnek gösterebilirsiniz biz de aynısını veya benzerini sizin için tasarlarız.
 15. Hepsi ve daha fazlasına sahip olmak için hemen şimdi bize ulaşın, biz de sizlere abone ol animasyon paketleri hakkında bilgi verelim.
 16. Abone ol animasyonu ve fiyatları sayfamızda mevcuttur.
 17. İsterseniz logo tasarımintro tasarım ve sosyal medya tasarım servislerimiz ile birlikte kapsamlı bir profesyonel youtuber paketine sahip olabilirsiniz.
 18. İletişim bilgilerimiz ise sayfanın en altındadır.

Youtube Abone Ol Butonu

abone ol butonu

Youtube sektöründe kanal abone sayısını arttırmanın bir numaralı ve en etkili yolu videolara abone ol butonu eklemektir. Günümüz dünyasında biliyorsunuz insanların odaklanma süreleri çok fazla düştü. Video izleyen bir kişi işi bittikten sonra direkt başka bir videoya geçiyor veya başka bir siteye yöneliyor. Aklına kanalınıza abone olmak gelmiyor. Bu problemin ise çok kolay bir çözümü var. Video esnasında izleyiciye abone olmasını hatırlatmak.

İzleyiciye abone olmasını hatırlatmak için göstereceğiniz animasyon ne kadar profesyonel ise izleyiciyi o kadar çok etkiler. Bunun yanında animasyon hem dikkat çekici olmalı hem de videonun önüne geçerek izleyiciyi sıkmamalı. İşte biz de tam olarak burada devreye girerek sizlere yardımcı oluyoruz. Video esnasında video akışını bozmayan, izleyicinin dikkatini pozitif yönde çeken ve abone olması için en büyük etkiyi veren animasyonları bizim atölyemizden edinin.

Abone Ol Animasyonu Fiyatları

Sizlere profesyonel abone ol animasyon sunarken kaliteden ödün vermeyecek şekilde en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Aşağıda vermiş olduğumuz tablodan seçeceğiniz planı, grafik ekibimiz en kısa sürede layıkıyla hazırlayıp siz değerli müşterilerimize sunacaktır. Sunduğumuz örneklerden seçtiğiniz abone ol animasyonlarını alabileceğiniz gibi hayalinizdeki animasyonu anlatarak bize sıfırdan özgün animasyonlar da yaptırabilirsiniz. Ayrıca ürün tesliminden sonra sizlere değişiklik ve düzenleme talep hakkı sunuyoruz. Hiç çekinmeden revizyon talebinde bulunabilirsiniz, biz sizin için buradayız.

Green screen abone ol animasyon fiyatları aşağıdaki gibidir. Sık sık değişmeli kullanmak adına birden fazla çalışma animasyonu istediğiniz takdirde adet fiyatları düşmektedir. Fiyat tablomuza bir göz atın.

İş

Seçeceğiniz Özel Animasyon

Seçeceğiniz Özel Animasyon

Hayalinizdeki Özgün Animasyon

Hayalinizdeki Özgün Animasyon

Adet

1

3

1

3

Fiyat

50

100

100

250

 • Örneklerimiz arasından seçeceğiniz özel abone ol animasyonu: 50tl.
 • Size özel sıfırdan oluşturacağımız hayalinizdeki özgün tasarım abone ol animasyonu: 100tl.

Birden fazla tasarımı değişmeli kullanmak isterseniz, çoklu alımlarınıza indirim yapabiliriz.

0544 408 02 33

Bizim ile iletişime geçin. Kanalınız için neler yapabiliriz. Konuşalım.

Teklif ve siparişlerinizi bize detaylıca iletin. Aynı gün içinde dönüş yapalım. İsterseniz telefon numaranızı da bırakabilirsiniz.

Sipariş vermek için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin. Ayrıca aklınıza takılan sorular için de iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Ve son olarak güncel grafik tasarım trendlerinden haberdar olmak için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

× Whatsapp iletişim.