Logo Tasarım

Lucor tasarım olarak firmalarınızın Logo tasarımı için biçilmiş kaftandır. Bu bağlamda logonuzun profesyonel ve sürekli bilgilerini güncelleyen, dünya ile eş zamanlı trendleri takip eden bir  ekip tarafından tasarlanacaktır. Logo tasarım ciddi alınması gereken  en önemli ayrıntıdır. Çünkü firmanızı müşteriye en iyi tanıtan, ilk etkiyi bırakan logodur. Logonuzun müşteri üstünde bıraktığı etkiler sonucunda rakiplerinizden bir adım öne geçersiniz. Lucror tasarım olarak dünya ile  güncel trendler kullanarak hazırladığımız logolar ile firmanızı marka haline getirin.

Yatırımlarınızı sağlam temeller üzerine kurmuş olursunuz. Logonuz sade ve özel bir şekilde, göz yormaması gerekmektedir. Bu şekilde hem müşterinin dikkatini çekerek hem de aktarmak istediğiniz duygu ve fikri müşteriye aktarır. Son zamanlarda duyduğunuz minimal logo tarzı tam da budur. Müşteriye en basit yoldan duygu ve fikirleri aktarır. logo üzerinde yapılan küçük dokunuşlar sayesinde  duygu ve düşünceleri müşteriye aktarırız. Müşterileriniz siz logonuz sayesinde tanırlar. bu sayede bilinir bir marka olursunuz.

İşletme ile müşteri arasında köprü oluşturacak olan logonuz, markanızın müşteriye yansıyan yüzüdür. Profesyonel ellerde tasarlanmalıdır. Çalışmalarımıza ödemenin yarısını alarak başlıyoruz. Çalışmalar boyunca sizin ile sürekli iletişim halinde olacağız. Çalışma süresi boyunca size en kısa zamanda en etkili tasarımı iletmeyi hedefliyoruz. İşin bitiminde size birden fazla tasarım sunacağız. Bu tasarımlardan beğendiklerinizi istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Profesyonel logo tasarım hizmetlerimiz için bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Biz 7/24 her an online olacağız.

Logo Tasarım için Bizi Tercih edin

Bizi tercih edip bize siparişi verdikten sonra sizden ücretin yarısını ön ödeme olarak almaktayız. Tasarımcılarımız anında sizin için çalışmaya başlar. 7/24 istediğiniz zaman  tasarımcılarımız ile bu süreçte iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte fikir alışverişleri çok etkili olmaktadır. Hemde sizin de firmanız ile yansıtmak istediğiniz duygu ve düşünceleri aktarmış olursunuz. Revizyonlar ve çalışmaların bitimiyle, sizlere birden fazla tasarım paylaşımda bulunur. Bu paylaşımları istediğiniz mecrada özgürce kullanabilirsiniz. 

Bu tasarımları sizlere her boyutta, istediğiniz şekilde sunarız. Çalışmamızın bitim aşamasında son geri kalan ödemeyi sizden rica ederiz. Bu şekilde iki tarafta memnun bir şekilde  alışveriş yapmış olur. Lucror tasarım olarak hem kurumsal kimlik tasarımı olsun. Hemde sizlerin hayalindeki firmanın temellerini atmak için sizlerle çalışmaya can atmaktadır. Biz bu işe gönül verdik. Severek yapmaktayız. Sizleri memnun etmek bizim görevimiz, çünkü biz böyle mutlu oluyoruz. Bizim ile çalışmaya ne dersiniz. En kısa zamanda bizim ile iletişime geçmeniz dileğiyle, bir çok sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz. Discord kullanıyorsanız. Biz 7/24 bu kanalda bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize daima açık bulunmaktadır. Her daim sizleri bu kanalda beklemekteyiz.

Logo Tasarım

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bir şeyler yaz!