Lucror Tasarım

2d Animasyon ve Grafik Tasarım Servisleri

LOGO TASARIM

logo tasarım hizmeti

Lucror tasarım ekibi, firmalarınızın logo tasarımı için biçilmiş kaftandır. Bu bağlamda logonuzu profesyonel, sürekli bilgilerini güncelleyen ve dünya ile eş zamanlı trendleri takip eden bir ekip arıyorsanız doğru adrestesiniz. Logo tasarım ciddiye alınması gereken çok önemli bir ayrıntıdır. Çünkü firmanızı müşteriye en iyi şekilde tanıtan ve ilk etkiyi bırakan logodur. Logonuzun müşteri üstünde bıraktığı etkiler sonucunda rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Lucror tasarım olarak dünya ile güncel trendleri takip ediyoruz. Hazırladığımız logolar ile firmanızı dünya çapında bir marka haline getirin.

Bize yaptıracağınız kurumsal logonuz ile yatırımlarınızı sağlam temeller üzerine kurmuş olursunuz. Profesyonel bir logonun sade, özel, akılda kalıcı ve göz yormayan bir tasarımı olmalı. Bu şekilde hem müşterinin dikkatini çeker, hem de aktarılmak istenilen duygu ve fikri müşteriye doğrudan iletir. Son zamanlarda revaçta olan minimal logo tarzı tam da budur. Minimalist logo tasarımlarıyla, müşterilere en basit yoldan duygu ve fikirler aktarılır. Sosyal kanallarda logonuzu hareketli şekilde video olarak paylaşmak için bizden intro siparişi de verebilirsiniz.

Müşterileriniz sizi logonuz sayesinde tanırlar. Ancak kaliteli bir logo ile bilinir bir marka olabilirsiniz.

İşletme ile müşteri arasında köprü oluşturacak olan logonuz, markanızın müşteriye yansıyan yüzüdür. Profesyonel ellerde tasarlanmalıdır. Çalışmalarımıza başlamadan önce markanızı detaylıca inceliyoruz. Çalışmalar boyunca sizin ile sürekli iletişim halinde olacağız. En kısa zamanda en etkili tasarımı iletmeyi hedefliyoruz. İşin bitiminde size birden fazla tasarım sunacağız. Bu tasarımlardan beğendiklerinizi istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Profesyonel logo tasarım hizmetlerimiz için bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Biz 7/24 her an online olacağız.

logo tasarım yaptır

Logo Tasarım Servisimizi Nasıl Ve Hangi İlkelerle Yapıyoruz?

  • Her daim dünya trendlerine uygun tasarımlar çıkartmayı hedefliyoruz.
  • Biz sürekli kendini geliştiren bir ekibiz.
  • Sizlere minimum 3 adet tasarım sunarız. Arasından beğendiğinizi seçersiniz.
  • Yaptığımız çalışmalar üzerinde değişiklik talep edebilirsiniz. Seçtiğiniz tasarımı 1 kere revize ederiz.
  • Logo tasarım çalışmamızın başında yarım ücret ödemeniz yeterlidir. Diğer yarısını iş tamamladıktan sonra gönderirsiniz. Elbette arzu eden müşterilerimiz ücretin tamamını işin başında gönderebilirler. 
  • Her zaman sizlerle temas halinde çalışırız. Gelişmelerden haberdar ederiz. Teslim tarihimiz siparişten itibaren maksimum 7 gündür.
  • Firmanız hakkında bilgileri sizden isteriz ve markanızı analiz ederiz. Bu sayede firmanızın ruhunu tespit ederek bunu logoya yansıtırız.

Profesyonel Logo Tasarım Fiyatları

Logo tasarım fiyatları 2021 ilk çeyreğinde herhangi bir değişim göstermemiştir. Bizden herhangi bir tasarım satın aldığınız zaman ücretin yarısını ön ödeme olarak alıyoruz. Tasarımcılarımız siparişten sonra anında sizin için çalışmaya başlıyorlar. Tasarım sürecinde istediğiniz zaman yani 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte yapacağımız fikir alışverişleri çok etkili olmaktadır. Çünkü logo çalışmalarımızda markanızın yansıtmak istediği duygu ve düşünceleri logonuza aktarmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızın bitimiyle, sizlere birden fazla tasarım sunacağız. Seçtiklerinize arzu ederseniz revizyon da yapıyoruz. Bu paylaşımları istediğiniz mecrada özgürce kullanabilirsiniz.

2021 logo tasarım fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

  • Markanız için profesyonel ve kurumsal logo tasarımı: 300tl.
  • Tasarıma ek olarak logonuzun diğer sosyal medya hesaplarınız için hazırlanmış özel varyasyonları ve intro hali: 400tl.

Logonuzu size her boyutta ve formatta istediğiniz şekilde sunarız. Çalışmamızın bitim aşamasında sonra geri kalan ödemeyi sizden rica ederiz. Bu şekilde iki tarafta memnun bir şekilde  alışveriş yapmış olur. Lucror tasarım olarak yalnızca logo değil bir nevi kurumsal kimlik tasarımı yapıyoruz. Hayalinizdeki markanın temellerini atmak için sizlerle çalışmaya can atan bir ekibiz. Biz bu işe gönül verdik. Severek yapmaktayız. Sizleri memnun etmek bizim görevimiz, çünkü biz böyle mutlu oluyoruz.

Bizim ile çalışmaya ne dersin? Hemen bizden logo tasarım hizmeti satın al, biz de markan için çalışmalara başlayalım.

En kısa zamanda bizim ile iletişime geçmeniz dileğiyle. Bir çok sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz. Sosyal medya demişken bizden, kendi hesabınızdan paylaşmak üzere sosyal medya içerik siparişi verebilirsiniz. içerik Discord kullanıyorsanız kanala bekliyoruz. Cep telefonu veya mail yoluyla bize ulaşmak isterseniz iletişim sayfamıza sizi davet edelim. İletişim kanallarımız siz değerli müşterilerimize daima açık bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp iletişim.